Rikastel maksude tõstmine koos reformide ja kulutuste kärpimisega peab olema lahendus, millega Ameerika eelarveprobleeme parandada, ütles kinnisvarafirma Newmark, Grubb Knight Frank juht Jeff Gural, vahendas CNBC.
„Rikastel ameeriklastel on viimastel aastatel läinud väga hästi tänu Bushi administratsiooni maksupoliitikale,” ütles ta. „On selge, et meil on suur defitsiit, kuid oleks aeg järeleandmisi teha ning meie, kes me oleme kõrgemalt tasustatud, peaksime maksma kõrgemaid makse selleks, et valitsus kulude kärped oleks väiksemad.”
„Vabariiklased on surmkindlalt rikaste maksustamise vastu ning see on lihtsalt naeruväärne,” ütles Gural, kelle sõnul on Washingtonis keeruline maksutõusu saavutada, kuna selle vastu on Ameerika Maksureformi president Grover Norquist.
„Kui me peame maksma kõrgemaid makse, siis seni, kuni see on seotud reformidega tervishoius, sotsiaalhoolekandes ning teiste kulude vähendamistega. On aeg, mil kõik ameeriklased oleks nõus ohverdama,” lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eelmise aastaga lisandus maailma 2,6 miljonit majapidamist, mille omanikuks on miljonärid. Boston Consulting Groupi poolt esmaspäeval avaldatud raporti järgi kasvab kiiresti nii rikaste inimeste arv kui ka rahakoti paksus.
USA börsid kaotasid suurema osa oma tõusust pärast seda, kui president Barack Obama ütles, et rikkad ameeriklased peaksid suuremaid makse maksma.
Kildagaasi revolutsioon on ümber kujundamas maailma energiamaastikku ning selle eredaim näide tuleb ilmselt aastal 2017, kui Rahvusvahelise Energiagentuuri (IEA) sõnul peaks maailma suurimaks naftatootjaks tõusma USA, möödudes Saudi- Araabiast ja Venemaast.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.