Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kohus arutab Ivo Parbuse ennetähtaegset vabastamist
Harju maakohus arutab kolmapäeval pistisekuritegude eest aastateks vangi mõistetud Tallinna abilinnapea eksnõuniku Ivo Parbuse ennetähtaegset vabastamist, kirjutas Delfi.
Kohus karistas mullu märtsis Parbust pistisekuritegude eest kolmeaastase vangistusega, millest arvestati maha eeluurimise ajal vahi all oldud kuus kuud, mistõttu tal tuli vanglas ära kanda kaks aastat ja kuus kuud.
Koos Parbusega pistisekuritegudes süüdimõistetud kunagine tuntud keskerakondlane Elmar Sepp ja ärimehed Peeter Palusaar, Toivo Susi, Tõnu Korts ja Raivo Unt ning kunagine linnaametnik Aleksander Raide on oma karistuse kandnud ning viibivad vabaduses.