Venemaa aktsiaturul on täna käimas tõsine kukkumine.
RTS-indeks on kukkunud 5,7% ja Micex 5,2%. Kardetakse sanktsioonide sõda.
Venemaa Micex indeks on kukkunud 2013. aasta jaanuari tipust 24%.
Vene võlakirjade hinnad on kukkunud kuuendat päeva, mis on tõstnud Vene valitsuse 2027. aasta veebruaris lõppeva võlakirja tootluse rekordilisele 9,73 protsendile (aasta baasil).
„Investorid kardavad sanktsioone, mis võivad järgneda pühapäevasele Krimmi referendumile,“ ütles Alfa Capital Partnersi rahajuht Dmitri Mikhailov. „Inimesed müüvad vene aktsiaid ettevaatava meetmena, kui sanktsioonid kehtestatakse.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Täna on äärmiselt punane päev Baltimaades, aga eelkõige Tallinna börsil, kirjeldas börsipäeva Swedbanki Balti aktsiate vahenduse üksuse juht Andres Suimets.
Kuidas töötab Tehnopoli tehisarukiirendi, millist tuge idufirmad sealt saavad ja millised ettevõtted on oodatud osalema, sellest räägitakse värskes Äripäeva raadio saates.