Baltika juuli müügitulu jätkuvatest tegevusvaldkondadest ulatus 4,96 miljoni euroni, mis on 16% enam kui mullu samal ajal.
Baltika konsolideeritud jaemüük ulatus juulis 4,52 miljoni euroni, mis on 13% enam kui aasta eest. Hulgimüük kasvas eelmise aasta juuliga võrreldes 61%, e-poe müük suurenes 33%, teatas ettevõte.
Jaemüük suurenes juulis Baltikumis 16%, sealhulgas Lätis 34%, Leedus 14% ja Eestis 8%. Venemaa jaemüük suurenes 1% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Kohalikus valuutas mõõdetuna kasvasid müügid Venemaal 10%.
Baltikal oli juuli lõpu seisuga kokku 125 kauplust, mille hulgas on ka 2 frantsiisipoodi Valgevenes ning 17 Ukrainas. Baltika enda opereeritavate kaupluste müügipind kuu lõpu seisuga oli 20 287 m2 ning kuu keskmine müügipind suurenes aastaga 4%.
Seitsme kuu kokkuvõttes ulatusid müügitulud 30,1 miljoni euroni, mis on 5% enam kui mullu samal ajal. Jaemüük oli kokku 27,69 miljonit eurot ja müük Baltikumis kasvas 8%.
Hulgimüük oli 2,17 miljonit eurot ja see kasvas aastaga 31%. E-poe müük oli 0,16 miljonit eurot, mis teeb aastaseks kasvuks 40%.
Seoses Baltika väljumisega Ukraina jaemüügi ärist ja sealse ettevõtte müügiga, kajastatakse Ukraina tütarettevõtte müüke lõpetatud tegevusvaldkonnana.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Baltika kinnitas täna börsile saadetud teates, et firma Venemaa ja Ukraina tütarettevõtete müük ei ole käsitletav olulise osaluse võõrandamisena.
Baltika Grupp teatas, et koos lõpetatud tegevusvaldkonna tulemiga oli teise kvartali puhaskasum 648 000 eurot, mis on 24 000 euro võrra parem tulemus kui eelmine aasta samal ajal.
Baltika teatas börsile, et aktsionäride koosolekul heaks kiidetud võlakirjade avalik pakkumine viidi läbi täies mahus ehk 3 miljoni euro eest.
Baltika hakkab täna pakkuma konverteeritavaid võlakirju, kuid eelmine nädal oli rõivatootjale erinevate sündmuste poolest üpriski keeruline.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.