Septembris jätkus Eesti uute sõiduautode turul tõus ja klientidele anti üle kakssada autot rohkem kui augustis, teatas Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liit ehk AMTEL.
Autotööstuse tellimused tulevad ka Eesti ettevõtetele
Euroopa autotootjate aktsiatest on üllatuslikult saanud kestva koroonapandeemia võitjad, sest inimesed vaatavad aina enam autotranspordi poole, kirjutab Bloomberg. Nõudluse taastumist näeb ka autotööstusele allhanget tegev Eesti ettevõte.
Kuidas muuta julge idee püsivaks edulooks? Tea Varrak on hariduse vallas teerajaja, kes koos meeskonnaga pani 30 aastat tagasi aluse Audentesele – erakoolile, mis tänaseks on kasvanud rahvusvaheliseks hariduskeskuseks. See lugu ei ole ainult kooli rajamisest, vaid ka visioonist, juhtimisest ja jätkusuutlikkusest – teemadest, mis on olulised ka ärimaailmas. Mis on olnud selle eduloo võtmetegurid ja mida saame sellest tänases muutuvas maailmas õppida?