Eesti gümnaasiumilõpetajate seas populaarsesse Suurbritannia pealinna Londonisse õpinguid jätkama pääseda pole lihtne, veelgi keerulisem on sealse kalli eluga toime tulla. Mõndasid põhimõtteid järgides on see aga täiesti teostatav.
- London on tuntud oma elukalliduselt, mis eriti teravalt paistab silma kinnisvarahindades. Foto: Andres Haabu
“Kellel pole häbi võtta, saab nii mõndagi tasuta kätte.” See on üks tõdemus Tallinna eliitkooli lõpetanud tudengilt, kes jätkas õpinguid Euroopa ühes kõige kallimas linnas Londonis. Välismaa suurlinnas õppimiseks, aga eelkõige seal elamisega toimetulekuks on nii temal kui sama tee läbi käinud teistel noortel hulk nõuandeid. Need võib kokku võtta üheks: ära häbene mitte midagi, ei lihtsaid ajutisi tööotsi, tasuta korjatud asju ega koonerdamist kõigelt, kust võimalik.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tahtejõu ja kolme last üksi kasvatava ema toetusega murdis Tartust pärit Brigita Trink mitmel rindel rabades kõik rahalised takistused Inglismaal kõrghariduse saamise nimel.
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.