Poed täiesti kinni ei lähe, kuid mõni kaubagrupp võib kiiremini otsa saada, näiteks puu- ja juurviljad. Foto: Andras Kralla
Hinnanguliselt osaleb streigis kokku ligi 70 000 töötajat ja juhti ning mõjutatud on umbes 3000 kauplust üle Soome. Streigi põhjus on kollektiivlepingute üle peetavad keerulised läbirääkimised, mis seni pole kokkuleppeni viinud, vahendab Soome rahvusringhääling Yle.
Euroopa parimate naisinnovaatorite hulka valitud Olesja Bondarenko sõnul on kallimaid füüsilisi tooteid loovate idufirmade konkurss toetustele väga teravaks läinud ja siin tuleb tunnustus vägagi kasuks.
Möödunud aastal vähenes kaupade eksport eelneva aastaga võrreldes 4% ja import 2%, kuid siiski toimus aasta lõpus visa taastumine, teatas statistikaamet.
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.