USA turud tegid täna tagasihoidliku tõusu, püüdes paraneda viimase aja langusest. Investorid vaatlesid naftahindade kõikumisi ning ootasid homset tööraportit.
Nasdaq’i langust mõjutas enim
Apple, mis tegi lühiajaliselt enam kui 2% languse.
S&P 500 ja Dow Jones pendeldasid positiivse ja negatiivse territooriumi vahel. Dow Jones tegi päeval 198,69 punktise kasvu, püüdes korrektsiooni territooriumilt välja rabeleda; enim panustas indeksi kasvu
Goldman Sachs.
“Me oleme jätkuvalt keset korrektsiooniprotsessi, kus aktsiad ei ole tugevamatesse kätesse veel üle antud,” sõnas Janney Montgomery Scott’i investeerimisstrateeg Mark Luschini.
Energiasektoril oli raskusi kasumite hoidmisel peale ligi 2% kasvu nafta hinade tõusu järel. Toornafta hind tegi pärastlõunase kauplemise käigus languse, enne 50 sendist ehk 1,08 dollarilist kasvu; barreli hinnaks kujunes 46,75 dollarit.
Enegia hinnad on viimastel päevadel teinud ekstreemseid kõikumisi. Toornafta hind tegi tänu Aasia börsi üleöö toimunud paranemisele tõusu; korraks kerkis naftabarreli hind ka 48 dollarini.
Nädane töötute arv kasvas 282 000 inimese võrra.
Üldine USA kaubavahetuse lõhe kahanes juulis 41,86 miljardi dollarile, mis on viimase viie kuu väikseim näitaja.
USA-
Hiina kaubandusdefitsiit kasvas juulis 31,58 miljardi dollarini varasemalt 31,46 miljardilt dollarilt.
Tesla tegevjuht
Elon Musk säutsus Twitteris eile peale börsi sulgumist, et elektriautode tootja hakkab märtsis vastu võtma eeltellimusi oma uuele Model 3-le, mille hind algab 35 000 dollarist. Ettevõtte aktsia tegi enne turu avanemist 2% tõusu.
Kullafutuurid kukkusid 9,10 dollarit 1124,50 dollarile untsi eest.
Dow Jones tegi 0,21% kasvu ning sulgus 16385,79 punktil. S&P 500 kasvas 0.12% ja lõpetas päeva 1951,13 punktil. Nasdaq lõpetas päeva 0,35% langusega ning sulgus 4733,50 punktil.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Viimase kümnendi jooksul on tubakasektori muutused olnud üsna dramaatilised. „Mis tähendab, et järgmise 10-15 aasta jooksul kaovad sigaretid ja need asendatakse teaduspõhiste alternatiividega neile, kes otsustavad suitsetamisega jätkata,“ ütles Philip Morrise välissuhete juht Kai Tammist. Sama moodi on muutunud ootused personalile, otsustavaks on saanud õigete hoiakute evimine.