Krüptomünte on tänapäeval tuhandeid, osal tõuseb hind raketina taevasse, teistel jälle kukub nulli. Investoril tuleb kasumit jahtides olla ülimalt tähelepanelik, et mitte komistada petiste loodud ja valedega üles haibitud krüptomüntide otsa.
- Krüptomaailmas varitseb suur pettuseoht ning investoril tasub teada mõningaid nippe, kuidas aru saada, milline münt on püramiidskeem ja milline “aus”. Foto: AFP / Scanpix
Esimese asjana tuleks teadmiseks võtta, et iga ennast krüptomaailmas tõestanud populaarse mündi (nt bitcoin, ethereum, solana jne) kohta on vähemalt 500 münti, mis on pettus, arendajate poolt hüljatud või muul viisil oma väärtuse kaotanud. Lisaks tuleb arvestada, et selleks hetkeks, kui need mündid on näiteks Coinbase’i krüptoplatvormile jõudnud, on nad valdava osa oma kasvust ära teinud. Pettuste ja ausate krüptoprojektide vahel on tihti õhkõrn piir ja esmapilgul võib olla keeruline vahet teha.
Seotud lood
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.