Erakonnad peavad tegutsema läbipaistvalt ja avatult, vastasel juhul ei saa neid pidada usaldusväärseks, sest poliitikat varjab saladuseloor ning kasvab korruptsioonirisk, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Mõelgem korraks. Isamaa, avaliku arvamuse uuringute järgi Eesti populaarseim erakond, potentsiaalne peaministripartei, on … taskus. Ikka väga sügaval taskus. Äripäeva meelest on see erakonnademokraatia seisukohalt ohtlik olukord.
Suurima annetuse sai esimeses kvartalis Isamaa: ärimees Parvel Pruunsild annetas erakonnale 100 000 eurot, teist sama palju sai erakond Margus ja Aivar Linnamäelt – kumbki annetas 50 000 eurot.
Oleme õigusselguse poolt, millele liigsed regulatsioonid kuidagi kaasa ei aita. Praegused poliitilised kodanikuühendused pole demokraatiale ohtlikud, nende mõju on emotsionaalses poliitilises võitluses ületähtsustatud, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Erakonnad sõltuvad üksikute suurannetajate rahasüstidest liiga palju, see on korruptsioonirisk. Seejuures lebab iga parlamendipartei ees võimalus ise oma tulu igati läbipaistvalt suurendada, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Tartu abilinnapea: mingit korruptsiooni siin pole!
Kaitsepolitsei pidas teisipäeval korruptsioonikuriteos kahtlustatavatena kinni Isamaa suurtoetaja Parvel Pruunsilla ja Tartu abilinnapea Priit Humala (Isamaa).
Lindströmi müügitöö eripära seisneb iga tiimiliikme tugevuste ärakasutamises ja arendamises. Just müügiinimeste koolitamine ja vastutuse andmine nende eelistuste põhjal aitab püsivalt leida ja hoida motiveeritud töötajaid, selgub saatest “Minu karjäär”.