Ürituskorraldus saab olla vastutustundlik – ühekordse plastnõu alternatiivina on Eesti Pandipakend loonud korduskasutatavate nõude rendisüsteemi. Panditopsi ja -nõu kõrvale lisanduvad sellest aastast valikusse noad-kahvlid.
- Eesti Pandipakendi meeskond panditopsidega, mida saab üritustele rentida nüüd juba neljandat aastat. Foto: Eesti Pandipakend
Kuigi panditops on renditeenuse peamine tooteartikkel, sest üritustel juuakse rohkem kui süüakse, siis korraldajatelt endilt tuli signaal, et janunetakse topsidest sammuke kaugemale mineku järele.
"Pidime korraldajate soovile reageerima, et nad saaksid päriselt jõuda zero-waste-ürituseks olemiseni," rääkis Äripäeva raadio sisuturundussaates Eesti Pandipakendi kommunikatsioonijuht Kerttu-Liina Urke.
Saates räägime sellest, millised on korduskasutatavate nõude rendiga kaasnevad kulud korraldajale, milline näeb välja koostöö Eesti Pandipakendi, korraldaja ja toitlustaja vahel, kui suure hulga prügi tekkimist pandinõudega saab ära hoida ning kuuleme, miks on biolagunevast plastist nõude kasutamine puhas rohepesu.
Saates on külas Eesti Pandipakendi tegevjuht Kaupo Karba ja kommunikatsioonijuht Kerttu-Liina Urke. Saadet juhib Mai Kroonmäe.
Kuula siit:
Pandinõud suunavad korraldajaid tegema roherevolutsiooni
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.