Mis takistab 40+ vanuses naistel ettevõtlusega alustamast ja kuidas neid takistusi ületada, arutletakse värskes Äripäeva raadio sisuturundussaates.
- Eestis alustab ettevõtlusega mehi kordades rohkem kui naisi. Foto: Scanpix/Panthermedia
Ettevõtluskõrgkooli Mainor vilistlase Hevelin Veinbergi lõputööst järeldus, et tihti jääb naistel, kes soovivad tegeleda ettevõtlusega, viimane samm tegemata. Kuigi vajalikud teadmised ja oskused on olemas, mainisid enda äriga alustada soovinud naised, et puudu jääb julgusest riskida.
Samuti teeme saates juttu elukestvast õppest, mikrokraadidest ja sellest, et keskealisena ülikoolis õppides tuleb küll leida aega töö ja pere kõrvalt, aga keerulisi valemeid ja luuletusi pähe õppida pole tarvis.
Saates on külas Ülle Tammik, Aet Kull ja Hevelin Veinberg Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor. Saadet juhib Hando Sinisalu.
Ülikooli minekuks pole kunagi liiga hilja
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kartus, et töötaja läheb õppima ja õpingute ajal ei saa keskenduda tööle, võiks jääda minevikku, selgub saatest. Kompetentsest ja arenevast inimesest, kes lahendab õppides just ettevõtte probleeme, saab organisatsioon väga palju võita.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.