Võrdsusest rääkides kiputakse arvama, et see tähendab sugupoolte võitlust, kuid see on laiemalt töökeskkonna parandamise ja ka äritulemuste kasvatamisega seotud, kinnitasid Äripäeva raadios võrdsuse ja mitmekesisuse koolituste korraldajad.
- Koolitajad Greta Roosaar ja Merilin Mandel rääkisid hommikuprogrammis, miks on oluline rääkida võrdsusest ja mitmekesisusest. Foto: Erakogu
Sotsiaalmeedikud OÜ koolituste korraldaja Greta Roosaar ning vaimse tervise koolitaja ja kasvatuspsühholoog Merilin Mandel selgitasid intervjuus, et võrdsuse teemale ettevõttes tähelepanu juhtimine tähendab tegelemist tööaja ja selle paindlikkusega, töötajate tervisega ja kõige muuga, mis aitab töö tegemist ja keskkonda paremaks muuta.
Ka võrdsuse ja mitmekesisuse koolitustel ei räägita ainult pehmetest väärtustest ja sellest, kuidas olla üksteise vastu toredad ja kuidas luua paremat keskkonda, vaid keskendutakse ka rahale. Ajalugu on näidanud, et nendel ettevõtetel, mis on asunud teemaga tegelema, lähevad tulemused ka üles, märkis Roosaar.
Koolitajad räägivad intervjuus ka kampaaniast, mille abil aitavad kümnel ettevõttel võrdsuse ja mitmekesisuse teemadel järje peale jõuda ilma tasu küsimata.
Hommikuprogrammi juhib Simo Sepp.
Koolitajad kummutavad müüdi: võrdsus ei tähenda naiste ja meeste sõda
Seotud lood
Aleksandr Kostin ja Sergei Astafjev, Placet Group OÜ (
laen.ee,
smsraha.ee) asutajad, on võtnud endale sihiks arendada ja edendada Eesti jalgpalli ja futsali ehk saalijalgpalli nii Tallinnas kui ka Ida-Virumaal. Nende juhitav MTÜ PG Sport on tuntud oma pühendumuse ja panuse poolest Eesti spordi edendamises, pakkudes uusi võimalusi noortele talentidele ja aidates kaasa spordi kultuuri arengule.