Investeeringute osas on käimas rekordaasta, oleme juba investeerinud sama summa nagu 2018. aastal, rääkis Elektrilevi juht Mihkel Härm Äripäeva raadios.
- Elektrilevi juht Mihkel Härm rääkis Äripäeva raadios ka Elektrilevi lahutamisest Eesti Energiast. Foto: Raul Mee
Härm lisas, et raha läheb kahte kohta: mikrotootjate võrku liitmine ja võrkude ilmastikukindlaks muutmine. Suurim koht, kuhu raha läheb, ongi just mikrotootjate võrku liitmine. Kui inimene tahab hakata mikrotootjaks, siis sealt osad kulud võtame enda kanda, sõnas Härm.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Elektriseadmete tootja Harju Elekter teatas börsile, et võitis Eesti Energia hanke alajaamade, jaotuspunktide ning seadmete tarnimiseks.
Mõju fantoomliikumistele pole oodata enne aastat
Sõja tõttu heitlikuks muutunud ehitusturg ning uus seadus käsikäes on pannud ümber mõtlema uute elektritootmiste plaanijaid, kes on loobunud pea 1000 megavati jagu investeeringutest. Soolas on veel võimalus küsida raha võrguvõimsuse kasutamata jätmise eest.
Põllumajanduses on jätkuvalt puudu söödast ning kõige töisem kuu on alanud põllumeestele tubaselt, sest põllud on vihmast pehmed.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.