Eesti ettevõtetes klienditeenindusega kokku puutunud teenusedisainer Kaarel Mikkin sai nii halvima kui ka parima kogemuse ühest ettevõttest, telekomifirmast Elisa.
Mikkin rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et kui ta üritas saada Elisa kliendiks, sai ta väga meeldiva kogemuse, sest klienditeenindus oli väga empaatiline. Samas juba olemasoleva kliendina tundis Mikkin, et tal ei õnnestu kuidagi saada kontakti Elisa klienditoega ‒ abi ei tulnud vestlusrobotist, samuti ei olnud võimalik leida Elisaga kontakti telefoni või e-kirja teel.
Samas tunnistas Mikkin, et leidis murele siiski lahenduse. "Leidsin häki, kuidas saada nendega ühendust. Mulle helistati kohe," märkis ta.
Mikkin rääkis ka laiemalt, millised on lood teenuse disainiga Eesti kaubandusettevõtetes.
Kaarel Mikkinit intervjueeris Hando Sinisalu.
Teenusedisainer: sain Elisaga halvima ja parima kogemuse
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kolmapäeva hilisõhtul oli Elisa võrgus tehnilise rikke tõttu häiritud mobiilse andmeside kasutamine, mis mõjutas ka osa klientide teleteenuse kasutust.
Traditsioonilised masin-tüüpi organisatsioonid ei suuda enam vastata kõigile katsumustele, mida pidevalt kaikaid kodarate vahele loopiv maailm pakub. Selleks, et mitte põruda, tuleb täita mõned eeldused, kirjutab Elisa Eesti tegevjuht Andrus Hiiepuu.
Maailma Kullanõukogu avaldas eelmise aasta lõpus raporti, milles lükati ümber väited, et kulla pikaajaline tootlus on võrreldav inflatsioonitempoga. Uuringust tuleb välja, et kulla hinnatõus on olnud inflatsioonitempost kaks korda kiirem ning kulla hinna peamised mõjutajad on hoopis majanduskasv ning globaalsete aktsia- ja võlakirjaturgude koguväärtus.