AS Pere toidutööstuskontserni ettevõtete
kokku umbes 500 pagari-, kondiitri-, õli- ja lihatööstuse toodet kannavad
tänasest ühist Pere kaubamärki, teatas ettevõte.
„Ühinemine on majanduse loomulik protsess kindlustamaks võitjate poolel olemist. Ettevõtete ühendamisega kontserni ning turunduse ja müügi keskne käsitlemine on juba Perele hulga kliente juurde toonud,” märkis AS Pere juhataja Peeter Raudsepp.
Lisaks ühisele kaubamärgile uuendas AS Pere kontsern suurema osa toodete pakendeid ning pakub nüüd vanu lemmikuid uues kuues.
„Pere kaubamärgi tooteid ühendab ajaga kaasaskäimine, tervislikkus, kodumaisus ja kogu perele sobivus. Pere kaubamärki kandvate toodete seas on kümneid pärjatud tooteid, sealhulgas ka Eesti parima toiduaine tiitliga tunnustatud tooteid ja tootesarju,” ütles AS Pere nõukogu liige, suuromanik Rein Kilk.
AS Pere kontserni kuuluvad kolm toidutööstuse tütarettevõtet AS Pere Leib Tootmine, Werol Tehased AS ja AS Lihameister.
Pagari- ja kondiitritooteid valmistab tütarettevõte AS Pere Leib Tootmine, millel on tehased nii Tartus kui ka Pärnus. Lihatooteid valmistab tütarettevõte AS Lihameister, mis asub Tartumaal. Jõgevamaal Painkülas tegutsev Werol Tehased AS valmistab rapsist toiduõli.
AS Pere kontserni kuuluvad ka toitlustusettevõtted Vana Kohviku OÜ (Tartu Ülikooli kohvik), Pärnu Kuursaal OÜ, Zum-Zum Kohviku AS (Place) ja Püssirohukelder OÜ.
AS Pere kontsern annab tööd 717 inimesele. AS Pere kontserni tänavuse esimese poolaasta konsolideeritud netokäive oli 334 miljonit krooni.
Seotud lood
Ärimees Rein Kilgil kasvab Palamuse
lambafarmis 5000 isendit ja igal aastal kasvab kari kaks korda.
Suurärimees Rein Kilk leiab, et Eesti
suudab oma väiksusega silma paista, sest ka suhteliselt väike Soome suudab
seda.
Suurärimees Rein Kilk viskas tänases
Terevisioonis õhku mõtte, et kui keegi kinnitab, et kroonijuveelid pole müügis,
siis aasta pärast on need müüdud.
ASi Pere nõukogu liige Rein Kilk ütles
tänasel toiduliidu aastakonverentsil, et toiduainetööstuses on äri ajad möödas,
äri asemel tuleb tööd teha.
2018. aastal Leedus loodud ühisrahastusplatvormi
Profitus idee sündis järk-järgult, kui kinnisvara ostjate ja müüjatega suheldes ning kinnisvaraprojekte arendades võis näha inimeste üha suurenevat investeerimishuvi.