Sokos Hotel Viru on otsustanud fookusesse
võtta Eesti turu, sest eestlastest ööbijate osakaal Tallinna hotellides aina
kasvab.
Kõige enam majutub Tallinna hotellides endiselt soomlasi, teisel kohal on ööbimiste arvu poolest eestlased, teatas hotell.
"Eestlased on Eestis ringi reisides hakanud tuttavate juures ööbimise asemel eelistama majutust hotellides,“ ütles Sokos Hotel Viru tegevjuht Anu Soosaar.
Statistikaameti andmetel moodustasid soomlased selle aasta alguses Tallinnas majutuvatest turistidest 41% ning eestlased 22%. Võrreldes eelmise aasta jaanuari ja veebruariga on nii soomlaste kui ka eestlaste osakaal majutuvate turistide seas kasvanud paari protsendipunkti võrra.
AS Sokotel on SOK kontserni tütarfirma, kes tegutseb Sokos Hotel Viru kaubamärgi all. Hotellis on 516 hotellituba, tänapäevane konverentsikeskus, suur restoranimaailm, ilukeskus ja saunad.
Sokos Hotel Viru on Eesti suurim hotell, kus eelmisel aastal ööbis 190 000 inimest. Ettevõttes töötab enam kui 200 inimest.