Haapsalus asuva Suur-Holmi sadama omaniku
Viktor Siilatsi sõnul temal naabersadamat osta huvi pole, sest enda sadamagi on
probleemid.
Eelmisel aastal lahvatas tüli kahe sadama vahel, Siilatsile kuuluva Grand Holm Marina ja Haapsalu jahisadama vahel. Asi päädis sellega, et Siilats kaebas selle aasta alguses kohtusse Haapsalu linnavalitsuse otsuse Suur-Holmi akvatooriumi vähendada, samuti blokeeris ta veeteed ning lubas võidelda viimse veretilgani. Meedias spekuleeriti ka teemal, et üks võiks teise sadama ära osta. Kui Haapsalu jahisadama omanik Aivar Reivik lubas meedia vahendusel Siilatsi sadama 10 miljoniga ära osta, siis Siilatsil seevastu Reiviku sadama järele mingit huvi pole.
"Ei kavatse naabersadamat osta, mul üks juba on ja sellegagi probleeme. Üldiselt ei tasu mult enam loota, et ma Eesti perifeersetesse piirkondadesse heategevuslike projektidega läheksin toimetama. Mulle on naaberkinnistut korduvalt ja ammu pakutud, ei näe sel mõtet olevat, kuna selle esine vesi on madal," märkis Siilats.
"Reivik tegi mulle kohe seejärel, kui ta alustas poliitilise rünnaku abil minu sadama ülevõtmist, mulle ostupakkumise Lääbe Elu vahendusel. Hind, mida ta pakkus oli ca 6 milli tegelikust kulust väiksem, seega ta riputas sellele poliitilisele rünnakule 6miljonilise hinnasildi," lisas Siilats.
Seotud lood
Haapsalu jahtklubi suuromanik Aivar Reivik
tahab Viktor Siilatsile kuuluva Suur–Holmi sadama kümne miljoni krooniga ära
osta.
Haapsalus asuva Suur-Holmi sadama omaniku
Viktor Siilatsi sõnul oli tema teisipäeval Haapsalus toimunud kantsleri Marika
Priske, Veskiviigi omaniku Aivar Reiviku ja Haapsalu linnapeaga kohtudes
ja sadamatüli arutades nõus nö santi sauna lubama, kuid sooviti kohe ka
lavale.
Viktor Siilats kaebas eelmisel nädalal
kohtusse Haapsalu linnavalitsuse otsuse Suur-Holmi sadama akvatooriumi
vähendada.
Viktor Siilatsile kuuluva Haapsalus
asuva Suur-Holmi jahisadama piire esialgu ei kärbita, kuid sõda veepiiri
pärast Haapsalu jahisadamaga kogub aina vihasemaid tuure.
Mõned trendid jäävad meiega kauaks, mõned kaovad sootuks ja mõned muutuvad, kohanedes hetkeolukorraga. Ettevõtete keskkonna-, sotsiaalsed ja juhtimisstandardid (Environmental, Social and Governance – ESG) peavad muutuma, seda eriti seoses eelseisvate struktuursete muutustega poliitikas. Olukord näib olevat Trumpi tulekuga kardinaalselt muutunud, kuid tegelikult on muutused toimunud juba päris pikka aega.