Kuigi Venemaa võimud pole siiani selgelt
üleilmse majanduskriisi mõjusid tunnistanud, algas riigi trükimeedias
diskussioon võimaliku surutise tagajärgede üle, kirjutab Postimees.
«Olen olnud kaks korda elus miljonär, 1998. aastal ning 2008. aastal, mõlemal korral lõppes asi ühtmoodi: minu aktsiad muutusid sügiseks eimillekski,» kirjutas mitme majandusväljaande peatoimetaja ning analüütikuna töötanud Leonid Beršidski eilse Komsomolskaja Pravda veergudel.
Kuigi lehe internetiväljaandes on rubriik Majandus/Kriis liikunud esimeseks ning saanud silmatorkava neoonkollase raami, leiab sealt enamasti halbu uudiseid välismaalt.
Beršidski kümme soovitust kriisi tarbeks on Vene loetavaima väljaande esimeseks vihjeks, et ka Venemaa majanduses pole asjad päris korras ning üleilmne surutis hakkab peagi avaldama mõju kõigi venemaalaste olukorrale.
Seotud lood
Venemaa RTS börsiindeks pandi täna
jälle tunniks ajaks kinni.
Rahvamassid, ekstreemsed ilmastikuolud, elektrikatkestus, probleemid tehnikaga, vara lõhkumine, veekogude lähedus ja keelatud esemed – need on vaid mõned näited, millega tuleb arvestada ühe ürituse turvalisuse tagamisel. Iga turvapartner peab kõikvõimalikud stsenaariumid läbi mõtlema, mis võib juhtuda ning mis võib minna valesti. Vahel võib pisieksimus ühe meeldiva koosviibimise hetkega rikkuda.