Üleeile keskkriminaalpolitseis käinud riigikogu reformierakonna fraktsiooni liige Kalev Lillo tutvus seal küll talle esitatud kahtlustusega, kuid keeldus ütluste andmisest, kirjutas Postimees.
"See on kahtlustatava enda valik, kui palju ta millisel ajahetkel soovib ütlusi anda. Lillo kasutas oma seaduslikku õigust seekord ütlusi mitte anda," sõnas juhtiv riigiprokurör Heili Sepp.
Kui justiitsminister Kristen Michal veetis keskkriminaalpolitseis üle seitsme tunni ning lahkus sealt alles õhtul kell kümme, siis Kalev Lillo pääses keskpäeval tulema vaid 40 minutiga. Keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo juht Mati Ombler, kelle alluvad eile ülekuulamisi läbi viisid, kinnitas, et sarnaselt Michalile, keda saatis vandeadvokaat Aivar Pilv, oli ka Lillol advokaat kaasas.
Reformierakonna eelmine peasekretär, justiitsminister Kristen Michal ning varem erakonna büroos töötanud riigikogu liige Kalev Lillo kutsuti eilseks keskkriminaalpolitseisse, et nad kahtlustatavatena üle kuulata.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Keskkriminaalpolitseis Reformierakonna varjatud rahastamise küsimuses ülekuulamisel käinud riigikogulase Kalev Lillo kinnitusel on uurijad vestelnud kümnete inimestega.
Lisaks justiitsminister Kristen Michalile ja riigikogu liikmele Kalev Lillole on Reformierakonna rahastamise uurimise tõttu kahtlustatavaks tunnistatud ka nende erakonnakaaslasest riigikogulane Kalle Palling.
Riigiprokuratuur esitas reformierakondlasest justiitsministrile Kristen Michalile ja tema parteikaaslasele Kalev Lillole kahtlustuse erakonnaalases süüteos.
Päeval, mis esimest korda sai kokku riigikogulase eetikakoodeksi töörühm, et panna kirja rahvasaadikute eetikareeglid, otsustasid justiitsminister Kristen Michal ja riigikogu liige Kalev Lillo avalikku õiglustunnet ja eetikanorme edasi väänata, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.