Astana profitiimis pedaaliv Eesti rattur Tanel Kangert leiab, et rattaspordist saab järgmine popp ja palju harrastajaid koguv ala.
"Varem, eriti kui kehvem ilm juhtus olema ja ratturit treenimas nägin, teadsin enamasti kellega on tegu ja millises klubis sõidab. Nüüd aga pole haruldane, kui kohtan suuremat seltskonda ratastel ilma ühegi tuttava näota," kommenteeris Kangert rattaprofid.ee blogis suvel Tallinna ümbruses sõidetud tiire. "Selline kandepinna laienemine on ainult hea. Seega, ärikad, pidage meeles -maanteesõit on uus golf."
Ühtlasi teatas Kangert, et jätkab Astana värvides. "Tiimiga on mul tuleviku suhtes kokkulepe olemas. Sain juba üsna varakult nendega asja lukku ning juunis tehtud head tulemused enam palganumbrit väga ei kergitanud. Ise mõtlen, et mul on pingevabam sõita ka, kui palganumbrid stratosfääri ei ulatu ja bosside ootused numbritele vastavalt kosmilised pole. Järelejäänud hooajal tahaks väga ühe hea kokkuvõtte veel teha või uuesti võidurõõmu maitsta."
Seotud lood
Pelk mainimine, et eile Prantsusmaa velotuuri võitnud Vincenzo Nibali sai triumfiks igal päeval abi nõeltest, muudab tema fännid närviliseks.
30. juunil Tallinnast maanteeratastel Pariisi suundunud seltskond jõudis eesmärgini 22. juulil, kui pani Pariisis retkele punkti maailma mainekaima velotuuriga Tour de France.
Rängas majanduslanguses Kreekas, kus tuhanded firmad on pankrotistunud ning varsti juba veerand elanikkonnast tööta, on jalgrattatootjatel ja –äridel, vastupidi, väga head ajad, vahendab agentuur Reuters.
Rein Taaramäe teatas, et pikendas veel kaheks aastaks lepingut profiklubiga Cofidis.
Riigi loodud IT-majad pakuvad erasektori IT-ettevõtetele järjest rohkem konkurentsi. Võisteldakse tööjõuturul, IT-firmadel on oht muutuda tööjõurendi pakkujateks, selgitavad saatekülalised Äripäeva raadios.