Estonian Airi nõukogus asuvad tööle Erkki Raasuke, Märten Vaikmaa, Erki Urva ja Tarmo Porgand.
Majandusministeerium oli juba varem kinnitanud, et nimetab nõukogusse ministeeriumi nõuniku Raasukese ja laevatehase Baltic Workboats ühe omaniku Vaikmaa, vahendab
ERRi uudisteportaal.
Täna esitas oma kandidaadid ka rahandusministeerium ning nendeks on Estonian Airi eksjuht Urva ja ministeeriumi riigivara osakonnajuhataja asetäitja Porgand.
Nõukogu esimehe valib nõukogu ise, kuid majandusminister Juhan Parts on kinnitanud, et näeks sellel kohal jätkamas Raasukest.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Finnairi meediajuhi Päivyt Tallqvisti hinnagul on lennufirmadel praegu keerulised ajad ning Estonian Airile mõeldes ei ole tema arvates rahvusliku lennukompanii olemasolu oluline.
Kuidas töötab Tehnopoli tehisarukiirendi, millist tuge idufirmad sealt saavad ja millised ettevõtted on oodatud osalema, sellest räägitakse värskes Äripäeva raadio saates.