BDG grupi juhatuse liige Peeter Rebane vastas kommentaariks Reformierakonna kampaaniale „Uhke Eesti üle“, et valitsuse üle saab tunda nii uhkust kui ka piinlikkust.
Rebane nentis, et küsimus on väga raske ja vastata saab sellele nii ja naa. Tema hinnangul on asjad nii hästi kui halvasti. „Mina tunnen tintipeale piinlikkust, sest meil ei vaadata asju pikemalt ja inimese seisukohast. Hea näide on juba mitmendat aastat käiv debatt kooseluseaduse üle, mis on iseenesest kõikides tsiviliseeritud riikides vastu võetud. Midagi on veel õppida, aga on ka asju, mis on positiivsed,“ kommenteeris Rebane.
Ta märkis, et IRL võiks nõukogude ajast välja tulla ja hakata mõtlema inimõigustest ja euroopalikest tõekspidamistest lähtuvalt.
Reformierakond alustas sellest nädalast kampaaniat „Uhke Eesti üle“. Kampaania kutsub üles olema Eesti riigi ja saavutuste üle uhke. Äripäev küsis ettevõtjatelt, kas neil on põhjust olla uhke meie valitsuse üle.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jaan Puusaag, Krimelte OÜ juhatuse esimees, vastas Äripäeva küsimusele, kas Eesti valitsuse üle saab uhkust tunda, et suures plaanis see nii ongi.
Beatrice MASS Modelnet OÜ omanik Beatrice Fenice-Kuusik nentis, et Eesti valitsus on teinud paremaid otsuseid kui mõne muu Euroopa riigi oma.
Ettevõtte müügihinna kujunemine on keerukas protsess, kus müüja teeb elus sageli ainukordse tehingu ja emotsionaalne faktor võib olla üsna suur. Paraku seda komponenti hinnastamise juures kasutada ei saa, tõdesid PwC Estonia tehingute nõustamise juhtivkonsultandid Allar Karu ja Sass Karemäe.