Osa Fazeri Wienernougati pralineekommidest eemaldatakse müügist, sest need võivad eksituse tõttu sisaldada piima, vahendas Delfi välsimeediat.
Wienernougati pralineekommide tarbijapakendil ei ole märgitud, et koostisosade hulka kuulub piim, teatas Fazer põhjuseks, miks kommid müügilt eemaldatakse.
"Piimas sisalduv valk on aga tugev allergeen, mistõttu otsustati piimavalku sisaldavad kommid Eesti, Soome ja Rootsi poelettidelt eemaldada," kirjutas Fazer pressile saadetud teates. Eestis korjatakse müügilt partiid, mille parim enne kuupäev on 07.05.2013 ja 05.06.2013.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Fazer Eesti ASi juht Riina Aamisepp kinnitas, et Soome pagaritöökodade optimeerimine - mis võib tuua kaasa kuni 40 töötaja koondamise - Eestis aset ei leia.
Kuna Selver võttis oma kauplustes Fazerilt küpsetuspunktid üle, vähenes viimase käive ning koondada tuli mitukümmend töökohta.
Fazer Grupi president ja juht Karsten Slotte teatas, et lahkub ettevõttest käesoleval aastal, mil tähistab oma 60. sünnipäeva.
Küberründed sagenevad
Viimastel aastatel on pangateenused liikunud hoogsalt digilahenduste suunas. SEB ettevõtete segmendijuhi Maarja-Maria Aljase sõnul kasutab juba pea pool äriklientidest lisaks internetipangale ka mobiilipanka ja erinevaid pangaliideseid.