Mullu detsembris Logman Investi kaudu Pärnu Sadama aktsiatest pooled omandanud Endel Siff otsustas osalusest loobuda, kuna ei tahtnud enam tegeleda juriidilise lahinguga.
"Kuna aastaga mingit progressi ei paistnud, siis mõtlesin, et aitab," ütles Siff. "Mulle tundus, et mul on mingi väärtus, mida saan sinna tuua, aga mis seal ikka."
Endel Sifi jaoks tuli üllatusena, et Transcom soovis kasutada oma eesostuõigust, kuna oli aru saanud, et Kilgi firma soovis enda osalusest loobuda.
Siff nimetas Pärnu Sadama eeliseks asukohta, kuhu oleks mahtunud kruiisilaevade kai. "Arenguvõimalusi, mis oleks ka Pärnu linna huvides, oleks arutada võinud küll," ütles aktsiatest loobunud Siff, kelle sõnul ei saanud kolmanda kai arendusest asja kahe aktsionäri erimeelsuste tõttu. "Normaalseid äriotsuseid vastu võtta ei saa. Kes viitsib niimoodi? See ei näinud välja normaalse ärina. Minu vanuses ei taha tegeleda selliste asjadega, mis rõõmu ei paku," lisas 56aastane Siff.
Seotud lood
Ärimees Rein Kilk käib kohut rea endiste alluvatega, kellega on lootusetult tülli pööranud. Endised tippjuhid lahkavad avameelselt selle põhjusi.
Rein Kilgile kuuluv Transcom esitas kohtule hagi Pärnu Sadama aktsiate ostueesõiguse kasutamiseks.
Rein Kilgi plaan osta Pärnu Sadam välja ei saanud teoks ja seega jääb sadama omanikeringis kehtima endine olukord.
Kuna ärikinnisvara arendatakse reeglina vaid üürimiseks, on endale A-klassi büroopinna ostmine harvaesinev võimalus, mida edukal ettevõttel tasub väga tõsiselt kaaluda, rõhutab Tallinna südalinnas paikneva
Büroo 31 müügijuht Taavi Reimets ning lisab kogemusele tuginedes, et omanikuna tekib kasu nii kohe kui ka kaugemas tulevikus.