Reformierakond teatas, et Äripäev ei ole nende valimispidu kajastama oodatud.
Reformierakonna pressiesindajale Silver Pukile helistanud Äripäeva ajakirjanik sai esialgu infot, et ajakirjanikud pääsevad erakonna valimispidu kajastama registreerimise alusel ning Pukk pani ajakirjaniku palve peale tema nime kirja.
Paari minuti pärast helistas Pukk ajakirjanikule tagasi, et ei tema ega keegi teine Äripäevast ei ole valimispidu kajastama oodatud. Pukk keeldus Reformierakonna otsust põhjendamast, öeldes vaid: „Me valime oma külalisi.“
„Mul ei ole aimugi,“ vastas Reformierakonna linnapeakandidaat Valdo Randpere küsimusele, miks Äripäev tema koduerakonna valimispeole tulla ei tohi. „Nägin, et meil mingi pidu toimub, aga ma pole üldse süvenenud sellesse. Ma olen aru saanud, et mina olen kutsutud, ja sellest mulle täiesti piisab. See ei ole üldse teema, millega ma tahaks praegu tegeleda.“
Äripäev on läbi aastate ilmutanud mitmeid Reformierakonna suhtes väga kriitilisi artikleid. Nii näiteks oleme kirjutanud keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannusega seotud Autorollo-skandaalist, VEB Fondi uutest arengutest, millega sattus tähelepanu alla hulk Reformi võtmeisikuid eesotsas Siim Kallasega, peaminister Andrus Ansipi ärihuvidest ja paljust muust.
TNS Emori uuringu andmetel on Reformierakonna toetus Tallinnas septembri 13 protsendilt langenud 8 protsendile oktoobris.
Autor: 1321-aripaev
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Sellel fotol seisavad peaminister Andrus Ansip ja reformierakondlane Kristiina Ojuland veel sõbralikult õlg-õla kõrval, käes erakonna esinumbritele kingituseks toodud maasikakorvid.
R-Hooldus sai raha ettevõtjailt, kes maksid ülekannetega, ütles Reformierakonna ekspeasekretär Heiki Kranich.
Reformierakonna sisevalimiste ümber lahvatanud skandaal röövis erakonnalt võimaluse tõusta populaarseimaks parteiks, selgus rahvusringhäälingu uudistetoimetuse tellitud Emori üle-eestilisest 920 vastajaga küsitlusest, kirjutab ERR.
2008. aastast ette valmistatud ning huvigruppides palju arutelusid tekitanud uus jahiseadus võeti täna riigikogus vastu.
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.