Taxify tegevjuht Markus Villig ütles vastuseks küsimusele, kas pooldab kuuetunnist tööpäeva, et nemad töötajate töötunde ei mõõda ning kõige paremad tulemused sünnivad siis, kui inimesed teevad tööd vabatahtlikult.
- Taxify juht Markus Villig näitab Taxify rakendust. Foto: Andres Haabu
„Arvame, et tööandja kehtestatud tööpäeva pikkus on täiesti ebaoluline. Me ei mõõda töötajate töötunde ning lubame neil 2-3 päeva nädalas kodus töötada. Lõpuks on oluline ainult töötulemus, mitte see, mitu tundi inimene selle tegemiseks panustab,“ ütles Villig.
Tema sõnul tulevaid parimad tulemused siis, kui inimene teeb tööd vabatahtlikult. „Mida rohkem talle kohustusi panna, seda suurem on tõenäosus, et ta oma tunnid Facebookis veedab,“ sõnas Villig.
Taxifyl on väga kõrged palkamise standardid ning igal inimesel on firmas osalus, et motiveerida endast maksimumi andma. „Ma usun, et keskmine tiimi liige teeb tööga seotud tegevusi umbes 50 tundi nädalas,“ ütles Villig.
„Kuna me töötundide arvu ei jälgi, siis iga inimene tunnetab ise, kas tal on energiat mõnel nädalal rohkem või vähem panustada,“ lisas ta.
Seotud lood
Dubaisse kinnisvara ostmist, kas passiivse sissetuleku või elamisloa saamiseks, saab teha mugavalt oma kodust. Milliseid võimalusi Araabia Ühendemiraatide kinnisvaraturg investoritele pakub? Miks on üürikinnisvara ostmine kasumlik otsus? Nendele ja muudele küsimustele teab vastuseid just sealses piirkonnas kinnisvaraga tegeleva ettevõtte EstKing juht Igor King.