Äripäeva Rikaste TOPis kõrgeid kohti hoidva Raul Kirjaneni firma Graanul Investi tütarettevõte Valga Puu ostab Rootsi metsandushiiule Skogssällskapet AB kuuluvad Eesti ettevõtted.
![Raul Kirjanen](https://static-img.aripaev.ee/?type=preview&uuid=bee1c46b-b749-56c6-9ca8-095b57a24d5d&width=3840&q=70)
- Raul Kirjanen Foto: Andras Kralla
Valga Puu juhatuse esimees Andres Olesk ütles, et talle tuli üllatusena rootslaste otsus müüa maha nii siinsed ettevõtted kui ühes nendega ka 700 hektarit metsamaad. Kuna aga pakutud metsamaa paiknes valdavalt Lõuna-Eestis ehk Valga Puule sobivas piirkonnas, otsustas ettevõte enampakkumisel osaleda. Olesk ei osanud hinnata, kui palju ettevõtteid rahvusvahelisel pakkumisel osales. Tehingu summat osapooled ei avalda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kulla hind kasvas jaanuaris väga kiiresti – pärast mõnekuust külgsuunalist liikumist on kuld nii dollaris kui euros uued rekordid saavutanud. Sellele aitasid kaasa nii turu tugevad fundamentaalnäitajad kui ka Trumpi alustatud kaubandussõda.