Täna kell 11 eetrisse mineva otsesaate "Kuum tool" teema on linnahall ning seda ümbritseva piirkonna tulevik.
- Saates on külas lisaks Tallinki juhi Paavo Nõgenele (vasakul) ja Tallinna linnapeale Mihhail Kõlvartile (paremal) Porto Franco keskuse juht Rauno Teder. Foto: Liis Treimann
Uurime, kas Tallinki, Infortari ja Tallinna linna plaan renoveerida linnahall ning ehitada sinna konverentsikeskus koos kaubanduspindadega ja uus sadam tuleb piirkonna sama tegevusala ettevõtetele pigem kasuks või kahjuks.
Samuti tuleb juttu, kui palju kaubanduspinda üldse Tallinnasse veel mahub ning kas Peter Vesterbacka Tallinna–Helsingi tunnel võiks Tallinki projekti tulevikus nurjata. Püüame ka prognoosida, kuidas mõjutab arendus kinnisvarahindasid piirkonnas.
Saates on külas Tallinki juht Paavo Nõgene, Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ning Porto Franco keskuse juht Rauno Teder. Saadet juhib Indrek Mäe.
Kell 11 eetrisse minevat saadet saab kuulata otse
siit.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tallinna Sadama aktsionäri ja Tartu Ülikooli finantsjuhi Taimo Saani hinnangul on Tallinki aktsionäride jaoks küsimus selles, kui pikk on linnahalli arendamiseks kavandatud 300 miljoni euro tasuvusaeg ja võitjad ei pruugi olla kummagi ettevõtte praegused aktsionärid.
Tallinki aktsia hind hakkas pärast kolmapäevast teadet Tallinna linnahalli ümberkujundamise kohta kergelt tõusma ja aktsionärid võtsid uudise rõõmuga vastu, samas Tallinna Sadama tuleviku puhul jäid investorid kahetistele seisukohtadele.
Meie üleskutsetele on vastatud – Tallinna linnahall saigi pärast ligi paarkümmet aastat virelemist oma kasuminäljas investori, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Kokkuvõttev lugu!
Kõigile täieliku üllatusena otsustas Tallinna linn ühes Infortari ja Tallinkiga ette võtta Tallinna linnahalli ning rajada selle äärde oma reisisadam, pistes niimoodi rinda suurelt jaolt riigile kuuluva Tallinna Sadamaga.
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.