Raha on ettevõtte looja ja juhi Ahti Heinla sõnul plaanis kasutada nii uute pakirobotite tootmiseks, nende uutesse linnadesse viimiseks kui ka suureks palkamisralliks: kokku plaanitakse aasta lõpuks suurendada töötajate arvu 200 võrra, 600-le. Tema sõnul on firmas tagasi ka suurem osa nendest töötajatest, kes möödunudkevadise esimese koroonalaine ajal koondati.
40 miljonit dollarit kaasanud pakirobotite ettevõttel Starship Technologiesil on Ameerikat vallutama minnes konkurentide ees selge tehnoloogiline eelis ning suurte kaubandushiidude, nagu Amazoni ning FedExi, pakiroboteid pole seega põhjust karta, rääkis ettevõtte kaasasutaja ja tehnoloogiajuht Ahti Heinla.
Seni üheks Eesti lipulaevaks peetud idufirmale Starship Technologies mõjus alanud kriis sedavõrd rängalt, et ettevõte lõpetas DigiPro andmetel sel nädalal töösuhte suure osaga oma töötajatest, kirjutab Geenius.
Viimastel aastatel on pangateenused liikunud hoogsalt digilahenduste suunas. SEB ettevõtete segmendijuhi Maarja-Maria Aljase sõnul kasutab juba pea pool äriklientidest lisaks internetipangale ka mobiilipanka ja erinevaid pangaliideseid.