Bolt investeerib tõuke- ja elektriratastesse 150 miljonit eurot
Bolt teatas, et plaanib sel aastal investeerida tõukerataste ja elektrijalgrataste renditeenusesse 150 miljonit eurot. Sel aastal plaanib ettevõte teenuste pakkumist alustada vähemalt 80 uues linnas.
Praegu saab Bolti tõukerattaid ja elektrijalgrattaid rentida 170 Euroopa linnas, kokku 20 riigis. Ettevõte suunab investeeringu teenuse laiendamisele Euroopas, samuti ohutu liiklemisega seotud lahenduste väljatöötamisele.
Tallinna börsil on viimastel aastatel korralik eluvaim sisse tulnud ning ettevõtteid lisandub uksest ja aknast. Investorite rahakotiraudu on pannud paotama nii suured energia- ja kinnisvaraettevõtted kui väikesed tehnoloogia- ja transpordiettevõtted. Kuid puudu on ühest suurest, tõeliselt maailmatasemel tehnoloogiafirmast, mida kõik eestimaalased tahaksid ka ise omada. See on sinu võimalus, Bolt!
Jaekaubandus liigub üha enam digitaalsete lahenduste suunas, milles e-poed mängivad olulist rolli. „Ostu sooritamisel e-poest saavad otsustavaks, kui lihtsaks on tehtud kauba leidmine ja selle eest tasumine,“ rääkis SEB ärisegmendi müügijuht Riho Treumuth Äripäeva raadios.