"Mina soovitaksin börsipaketti kindlasti," ütles Eesti Energia uus juht Andrus Durejko. Ja tunnistas, et poleks pidanud ise universaalteenusele üle minema.
- Eesti Energia juhatuse esimees Andrus Durejko. Foto: Liis Treimann
"Närv pidas vastu jaanuarikuuni, oleks pidanud hoidma (börsipaketti - toim), läksin universaalteenusele, olin vales tsüklis need kaks kuud, sain kahjumit. Detsembrikuus maksin börsi pealt jälle üle, mis oli päris karm, kuigi mul akud aitasid," tunnistas Durejko.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuigi energiaturud on pärast mulluseid šokke rahunemas ja börsihinnad taandunud, ennustab Eesti Energia juhatus tänavuseks aastaks veel suuremaid käibe- ja kasuminumbreid.
Tulevik kuulub elektriautodele ainult juhul, kui riigid, autotootjad ja teenusepakkujad täidavad oma ülesanded eeskujulikult ning loovad puhta transpordi läbimurdeks soodsa pinnase, kirjutab Enefit Volti äriarendusjuht Kert Pääbo.
Eesti Energia normaliseeritud puhaskasum oli esimeses kvartalis 142,6 miljonit, mis on 85% rohkem võrreldes aastataguse ajaga.
Rahvusvahelise veebipõhise maaklerfirma Freedom24 analüütikud on välja selgitanud kümme ettevõtet, mille börsile minek (IPO) saab olema alanud aastal finantsmaastiku keskmes. Nende seas on nii tehisintellekti uuendajaid, digitaalse turvalisuse liidreid kui ka kiirmoehiiglasi, lisaks ettevõtteid, mis püüavad positsioneerida ennast mõnedes võtmekategooriates ja meelitada ligi kõige tähelepanelikumaid investoreid.