Pankrotipesast pääsenud Villa Levada jõudis ringiga peremeheni tagasi
Enne isiklikku pankrotti 2010. aastate alguses müüs ärimees Viktor Levada oma uhke villa tuttavale. Nüüdseks on ta kuulsa kodu hämaral teel endale tagasi saanud.
Ärimehe Viktor Levada villa kinnistut piirab Jõelähtme jõgi. Suurelt kinnistult leiab tenniseväljaku, tiigi ja jõe ääres on veel veskimaja. Foto: Ingmar Muusikus / Ekspress Meedia / Scanpix
Kunagine metalliärimees ja nüüdne jalgpalliklubi omanik Viktor Levada ehitas 2004. aastal Jõelähtmel jõe äärde uhke villa. Eesti Ekspress kirjutas toona, et maja läks maksma 30 miljonit krooni. Elamine sai peremehe järgi vinge nime – Villa Levada.
Valeväiteid FCI Levadiat ähvardavast pankrotiohust levitavad kriminaalsed ringkonnad, kirjutab Levadia jalgpalliklubi omanik Viktor Levada vastulauses tänasele Äripäeva artiklile.
Silvergate’i, Autorollo ja Panama paberite skandaalidega seotud Raul Markus, kes visati sügisel advokatuurist välja, läks pankrotti. Teda saadavad endiste sõprade ja nimekate võlausaldajate karmid süüdistused ja miljonites võlanõuded.
Viktor Levada emotsionaalsed vastuväited pankrotiohust rääkiva artikli peale on inimlikult arusaadavad, kuid ei vasta faktidele, kirjutab jalgpalliklubi vastu pankrotiavalduse esitanud advokaat Anto Kasak.
Arvutipargi renditeenus on mugav, säästlik ja (tuleviku)kindel. Green IT tegevjuht Asko Pukk usub, et ettevõtete äriline fookus peab alati olema enda põhitegevusel, sektoril, mida teatakse peensusteni, et olla konkurentidest paremad – just selleks vajaliku aja ja raha renditeenus vabastab.