Eestist pärit 69aastane Vladimir Korzinin teenis mõne päevaga peaaegu kaheksa miljonit dollarit maailma ühel prestiižseimal pokkeriturniiril. Veel aasta tagasi ei osanud ta pokkerit mängida, täna üritatakse üle kogu maailma tema saladust lahti muukida.
- „Võidab see, kes ei püüa võita,“ annab edasi sõnumi üleöö pokkeristaariks saanud Vladimir Korzinin. Foto: Drew Amato / Triton Poker Series
„Ta on müstiline kuju Eesti pokkerikommuuni jaoks ka,“ ütles Äripäevale Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni president Laur Sibold. Santa Klaus, võlur, Gambledore ja isegi Lev Tolstoi – nii nimetasid Vladimirit kommentaatorid, kes jälgisid Monte Carlos toimunud prestiižset Triton Seriesi pokkeriturniiri. Elutarga vanakese kuvandit ei loonud ainult Vladimiri välimus. Nagu ühes pokkeriarvustuses kirjutati, lõi ta turniiril „enda ümber võimsa armastuse aura“. Ta saatis väljalangenud vastaseid ära sooja kallistuse ning fraasiga „I love you".
"Ta on väga salapärane inimene, kuid väga vaimne ja südamlik. Ta on minu arvates headuse ja rahu kehastus,“ ütles Äripäevale pokkerimängija, kes tunneb Vladimirit isiklikult, kuid kes soovis jääda anonüümseks.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Vaido Veek, keda investorite kogukond teab eelkõige tehnilise analüüsi eksperdi ja börsikauplejana, tunnistab et õppimise käigus saadud kaotused kümnetes tuhandetes dollarites tuli alla neelata ja külmavereliselt edasi rühkida. Edukaks saab vaid 5-10% kauplejatest.
Lappasin oma raamaturiiulit, et soovitada investoreile suveks lugemisvara: nii neid raamatuid, mis näitavad teed esimeste börsimiljoniteni, kui ka neid, mis nende miljonitega žongleerima õpetavad.
Soomlastel on Malta maksuparadiisis laevu, jahte ja osalusi veebikasiinofirmades, paljudel on selle meeldetuletamisega aga probleeme, kirjutab Soome rahvusringhääling Yle.
Tallinnas 50pealist kontorit pidav Sisu Tech kaasas tootearenduseks 14 miljonit eurot, pakkumisi tuli rohkem, kui ettevõtte vastu võtta suutis.
Maailma Kullanõukogu avaldas eelmise aasta lõpus raporti, milles lükati ümber väited, et kulla pikaajaline tootlus on võrreldav inflatsioonitempoga. Uuringust tuleb välja, et kulla hinnatõus on olnud inflatsioonitempost kaks korda kiirem ning kulla hinna peamised mõjutajad on hoopis majanduskasv ning globaalsete aktsia- ja võlakirjaturgude koguväärtus.