Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Raivo Vare: hea, kui ei teki järsku kukkumist
Olen optimist nende hulgast, kes usuvad, et alati saab minna halvemini, kirjutas ettevõtja Raivo Vare vastuseks Äripäeva küsitlusele.
Majanduskasv tervikuna maailmas aeglustub, sest aeglustub sellest kasvust varsti 40% andev Hiina majanduskasv. Viimast mõjutavad lisaks siseprobleemidele ka kaubandussõja mõjud USA-ga. Ka viimane saab omakorda oma kasvus pihta. Kahe peale kokku annavad nad aga üle poole maailma majanduskasvu mahust absoluutväljenduses.
Suvehooaeg on paljudele väikeettevõtetele aasta olulisim aeg, mis nõuab läbimõeldud ettevalmistust. Citadele panga ekspert jagab soovitusi, kuidas oma ettevõtet juba täna suviseks kiireks ajaks valmis seada, et saavutada parimaid tulemusi.