Euroopa taasterahastu näitab liikmesriikide ühtset meeskonnavaimu ning koos roheleppega näitab kontinendi ja kogu maailma tulevikku, kirjutab Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen.
- Ursula von der Leyen. Foto: Etienne Ansotte
Kogu ajaloo jooksul on pandeemiad muutnud inimsaatust. Need panevad meid nägema maailma uues valguses ja tuletavad meelde, kui väärtuslikud on paljud kõige lihtsamad asjad meie elus – alates igapäevatoimingutest kuni pereliikmete kallistamise ja vabas looduses viibimiseni. Samuti seavad need kahtluse alla meie senised tavad ja sunnivad otsima paremaid lahendusi. Samal ajal aga annab see meile ka võimaluse oma tulevikku ümber kujundada.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suudame tõusta taas jalgadele üksnes juhul, kui me kõik üksteist toetame ning äsja ülemkogus kokku lepitud majanduse taaskäivitamise pakett just seda kinnitab, kirjutavad ühisartiklis Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen ja energeetikavolinik Kadri Simson.
Peaminister Ratas: Eesti väljus ülemkogult võidukalt
Ööl vastu tänast leppisid Euroopa Liidu ülemkogul riigijuhid kokku uues pikaajalises eelarves aastateks 2021–2027 ning majanduse taaskäivitamise kavas, mille kogumaht on 1,84 triljonit eurot.
Ettevõtet ostes ja müües sõlmitakse siduv hinnakokkulepe alles üsna lõpus, kui on hinnatud firma väärtus ja tehtud hoolsusaudit ehk due diligence raport. Teinekord võib sellest selguda, et miljoniga kasumis ettevõte on hoopiski miljoniga kahjumis, räägiti saates.