Vootele Päi: Kallase saamatus kriisijuhtimisel on viinud Eesti polevõimalikkuse paralüüsi
Kaja Kallase passiivne juhtimine ning ametkondliku polevõimalikkuse taastootmine on viinud riigi paralüüsi, kus keegi ei juhi, keegi ei vastuta ning kõiges on süüdi EKRE, Tõnis Mägi ja Varro Vooglaid, kirjutab suhtekorraldaja Vootele Päi.
Vootele Päi Foto: Erakogu
Oma eelkäija tõttu sai Kallase juhitud valitsus pretsedenditu usalduskrediidi, kuid tänaseks on see end ammendamas. Mitmekülgselt saamatu kriisijuhtimise tõttu on Eesti käinud ära ülemaailmse koroonanakatumiste edetabeli tipus ning sedagi rahva järjest süveneva lõhestatuse hinnaga.
Kaks aastat kestnud koroonakriisist on õppida nii korralduslikust kui kommunikatsiooni küljest, eriti aga esimesest, tõdes riigikontroll, mille hinnangul suvel takerdunud vaktsineerimiskampaania hääbus riigi enda paindumatuse tõttu.
Vootele Päi pani Eduka Eesti arvamuskonkursil tabava diagnoosi Eesti olukorrale, kus hardumusest on saanud tardumus. Polevõimalikkuse sündroom pärsib Eesti arengut, kirjutab Ellex Raidla vandeadvokaat Jüri Raidla.
Eesti peab selle kriisiga saama lahti polevõimalikkuse sündroomist, kirjutab suhtekorraldaja ja rahvusvaheliste suhete vaatleja Vootele Päi arvamuskonkursile Edukas Eesti saadetud artiklis.
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.