Ampler Bikesi juhtkond tõdes, et see aasta on olnud väljakutsete rohke ning aina enam paistab neid tulevat. Tarneahela probleemide tõttu pikenevad valmistoodangu tarneajad ja see tähendab ka müügi vähenemist, kirjutab ettevõte investoritele saadetud raportis.

- Ampler Bikes asutaja ja juht Ardo Kaurit. Foto: Andras Kralla
Lisaks tuli tagasilöök ka süsinikkahvlite kvaliteediprobleemi tõttu, mis tähendas, et Ampler pani neid toova ettevõtte CURT Manufacturing tellimused ootele. Ampler kirjutas, et praegu uuritakse koos välispartneritega kõiki üksikasju ja jätkatakse tarnetega alles siis, kui ollakse välistanud riskid klientidele või kui leitakse sobivad asendajad. Süsinikkahvlite kvaliteediprobleemi tõttu on tõenäoline, et Ampler valmistab see aasta vähem elektrijalgrattaid kui plaanitud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Suvehooaja lähenedes valmistuvad paljud Eesti ettevõtted suuremaks töökoormuseks. Rohkem kliente, rohkem tellimusi, rohkem liikumist. On täiesti loogiline, et sellega koos kasvab ka vajadus lisatööjõu järele – olgu selleks abikäed köögis, leti taga, ladudes või suurüritustel. CVKeskus.ee tööportaal aitab igal aastal sadadel tööandjatel hooajaks sobivaid inimesi leida. Aga tõeliselt edukad on need, kes ei otsi lihtsalt käsi appi, vaid näevad hooajatöös pikemat mängu.