Novembris El Salvadoris toimunud bitcoini konverentsi üritustel osalenud usuvad jätkuvalt bitcoini elujõudu. Foto: Reuters/Scanpix
Suurima krüptovaluuta hind langes reedel Londoni börsil alla 57 000 dollari taseme, mis on bitcoinile juba kuues järjestikune languspäev, vahendab Bloomberg. Maailma suurima krüptoraha hind on kukkunud novembrikuu madalaimale tasemele, vajudes kuu rekordhinnast pea 17% madalamale.
Krüptorahade hinnad on täna tublisti kukkunud, bitcoin läbis vahepeal ka 60 000 dollari taseme ja jõudis viimase kuu madalaima hinnani, vahendab Bloomberg.
Täna tegi LHV Pank teatavaks, et järgmisest nädalast on nende mobiilirakenduse kaudu võimalik krüptovaradega kaubelda. Krüptoinstrumentidesse investeerijate silmis on tegemist sammuga õiges suunas, mis pakub laiemale üldsusele võimalust krüptosse investeerida. Samas hoiatavad nad uusi investoreid krüptovaradesse investeerimise ohukohtade eest ja kutsuvad üles investeerima teadlikult.
Bitcoini ja etheri hinnad tõusid uute rekorditeni, mille põhjusena on analüütikud välja toonud investorite huvi kaitsta ennast inflatsiooni vastu, vahendab Bloomberg.
Bitcoin jätkas kõigi aegade rekordile lähenemist, tõusule on kaasa aidanud esimese börsil kaubeldava bitcoinifondi turuletulek USAs, vahendab Bloomberg.
Odav elekter ja tootmisvõimsuste suurendamine on kujunenud justkui Eesti Nokia leidmiseks. Majandusanalüütik Mihkel Nestor ja AVH Grupi tegevjuht ning endine Enefit Greeni finantsjuht Veiko Räim arutlevad, milline on selle Nokia mõju majandusele.