"Tavapäraselt rõhutatakse, et rikkaks saab ettevõtlusega, kuid mina olen erandiks ja loodan, et saan ka teid veenda, et palgatööga on see samuti võimalik," ütles Anneli Loorits Investor Toomase konverentsil.
Anneli Loorits leiab, et palgatööd ei tasu peljata. Foto: Raul Mee
Anneli Loortis on investor, eluaegne palgatöötaja ja kirglik maailmarändur. Tänaseks päevaks on Looritsa portfelli väärtus umbes 335 000 eurot. Selle tulemuseni jõudis ta umbes kolme aastaga ning tegi seda palgatöötajana. Sammud, mille abil ta oma portfelli kasvatas, pole mingi raketiteadus.
Kes talitas mullu investor Toomase konverentsil esinenud Eesti juurtega börsikaupleja Alexander Elderi sõnade järgi, saab praegu nautida oma investeerimiskontol kena vaatepilti.
Viimastel aastatel on pangateenused liikunud hoogsalt digilahenduste suunas. SEB ettevõtete segmendijuhi Maarja-Maria Aljase sõnul kasutab juba pea pool äriklientidest lisaks internetipangale ka mobiilipanka ja erinevaid pangaliideseid.