Wall Streeti kuumimad jutud: Jaapan tõmbab investorite tähelepanu
Wall Street lõpetas aasta esimese kvartali murelikult. Kuigi USA aktsiaturud on aktiivsed, ei paista seal olevat mulli ega ka suurt kasvuvõimalust. Hiinas aga loodetakse, et Peking astub riigi võlaprobleemide lahendamiseks aktiivsemaid samme.
Wall Streeti strateegid, kes ei osanud oodata intressimäärade langust ja majanduse aeglustumist, peavad nüüd oma prognoose ümber vaatama, sest USA aktsiaturud tõusid möödunud nädalal uutesse kõrgustesse.
Koos Berkshire Hathaway tulemustega andis Warren Buffett investoritele vihjeid aktsiaturgude kohta. Lisaks on bitcoini hinnatõusu taustal taas elavnenud arutelu selle tuleviku üle.
Tänapäeva noortele seatakse tihtilugu kõrged ootused – tuleb olla kiire õppija, kohanemisvõimeline ning tark ajakasutaja. Kui sellele lisada siht saavutada edu nii õpingutes kui ka tippspordis, tekib valem, mida vähesed suudavad tasakaalustada. Just seda kombinatsiooni nimetatakse kaheseks karjääriks, mis on tänapäeva üheks arengusuunaks noorsportlaste karjääri kujundamisel.