Mida ei suutnud aastaid tagasi ainus minu portfellis pankrotistunud ettevõte, seda suutis nüüd siiski Ampler. Pean täna alla neelama tõdemuse, et Ampleriga tegin elu halvima rahapaigutuse.
Saneerimisest teatanud Ampler Bikesi juhtfiguurid – omanikfirma Kõu Mobility suurosanik Kristjan Maruste (paremal) ning Ampleri tegevjuht Kadri Rehkli – tõdesid, et kui valusad otsused oleks langetatud varem, poleks firma olukord niivõrd kehv. Nii Maruste kui Rehkli kinnitavad, et saneerimine ei tähenda pankrotti ning ettevõte jätkab toimimist. Foto: Liis Treimann
Viimati tegin nii halva tehingu pea 20 aastat tagasi, kui üks ettevõte läks pankrotti. Kunagi käis minu portfellist läbi selline eksootiline aktsia nagu USA spordiklubiketi Bally Total Fitness aktsia.
Täna saneerimisest teatanud Ampler Bikesi juhtfiguurid – omanikfirma Kõu Mobility suurosanik Kristjan Maruste ning Ampleri tegevjuht Kadri Rehkli – tõdesid, et kui valusad otsused oleks langetatud varem, poleks firma olukord niivõrd kehv.
Ampler Bikesilt on oodata suuremat uudist, mistõttu peatas firma Funderbeamil täna ajutiselt kauplemise. Investorid kardavad, et oodata on nende jaoks negatiivse sisuga teadaannet.
Eile saneerimisest ja koondamisest teatanud Ampler Bikesi osakutega on tänasest taas võimalik Funderbeami alternatiivbörsil kaubelda. Kauplemise esimesel tunnil on osakute hind kukkunud 56%.
Riigi loodud IT-majad pakuvad erasektori IT-ettevõtetele järjest rohkem konkurentsi. Võisteldakse tööjõuturul, IT-firmadel on oht muutuda tööjõurendi pakkujateks, selgitavad saatekülalised Äripäeva raadios.