Tuleva ühistu asutaja ja pensionifondide juht Tõnu Pekk leiab, et vaatamata praegusele heitlikule ajale aktsiaturgudel on üks kindel asi, mida investor saaks teha.

- Tõnu Pekk. Foto: Raul Mee
Pekk rääkis Äripäeva raadio reedeses hommikuprogrammis, et seda üht soovitust järgides on kõige suurem tõenäosus saavutada maailmaturu keskmine tootlus. "See küll kõlab keskpäraselt, aga kui sa selle saavutad, siis oled oma tulemuselt TOP 10 protsendi investorite seas," leidis Pekk.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Inimeste suhtumine krüptoteemasse on viimaste aastatega oluliselt muutunud – kui varem tundus krüpto kiire rikastumise ja kahtlase spekulatsioonivahendina, siis nüüd nähakse selles investeerimisvõimalust ja tehnoloogilist platvormi, ütleb enam kui 10-aastase krüptokogemusega raamatupidamisettevõtte Kidnes OÜ juht Anna Šendik.