Tallinna tänavapildis võib peagi näha Bolti siltidega Starship Technolgiese roboteid. Bolti presidendi Jevgeni Kabanovi sõnul võib linnaelanike jaoks võtta robotitega harjumine veidi aega, sest neid hakkab ringi vurama tavalisest rohkem.
- Starship Technologiese kaasasutaja ja tegevjuht Anti Heinla ning Bolti president Jevgeni Kabanov. Foto: Bolt
Robotitega ei tohiks juhtuda palju õnnetusi, sest need on tehtud linnaelanike ja liiklejate jaoks nähtavaks, kinnitas Kabanov Äripäeva raadiole. Õnnetusi võib küll juhtuda, kuid kogemus on näidanud, et vähe.
Kabanov tõdes, et ilmselt peavad robotkulleritega tänavapildis nii autojuhid kui jalakäijad veel harjuma. “Kindlasti, kui uus tehnoloogia tuleb, siis inimesed harjuvad mõnda aega,” ütles Bolti president.
Kabanov tegi juttu ka sellest, kus Bolti ja Starshipi robotid täpselt liiklema hakkavad, kui säästlikud need on võrreldes inimkulleritega, ning rääkis veel Bolt 6 tõuksidest.
Usutles Ireene Kilusk.
Bolti president uutest robotkulleritest: inimesed veel harjuvad nendega
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aastatega on ettevõte teeninud 756 miljonit eurot kahjumit
Tehnoloogiaettevõte Bolt sai eelmisel aastal 1,7 miljardi euro suuruse käibe pealt enam kui 90 miljonit eurot kahjumit.
Eelkõige Wise’i loojana tuntud ettevõtja Taavet Hinrikus on viimasel ajal leidnud Tallinna linnaruumist ainulaadsusi, mida arendada. “Tõesti, ei ole küsimust, mille vastus oleks kinnisvara, aga selleni ma juhuste läbi jõudsin,” kostis Hinrikus ise.
Tehnoloogiafirma Bolt asutaja ja juht Markus Villig reisis tööasjus Ukrainasse vahetult enne Vene raketirünnaku algust. Ettevõtja majutuskoht ei jäänud kaugele tabamuse saanud lastehaiglast.
Eestlaste robotid vallutavad Soomes maid, kirjutab Helsingin Sanomat.
Töötukassa peale mõeldakse enamasti siis, kui räägitakse töötusest, koondamistest, maksude tõstmisest või koolitustest. Vähem tuleb jutuks aga tööturuasutuse tase ja võrdlus teistega, eelkõige muidugi naabritega.