Lisaks proovide samal tööpäeval väljastamisele hoiab arendus kokku laborantide töötunde.
Foto: Synlab
Kõigepealt automatiseeriti kogu töövoog ja nüüd hakatakse efektiivsust tõstma läbi erinevate digitaalsete lahenduste, rääkis Synlab Eesti finantsjuht Meelis Männik. Samuti jõuavad tulemused kiiremini kliendini, lisas ta.
Äripäeva Infopanga erameditsiini möödunud aastat kokku võtnud raportist ilmnes, et enim kasumit said erakliiniku Medicum kaudu Tõnis Allik ja Jaanus Vool. Suurimate kahjusaanute sekka jäi suurettevõtja Margus Linnamäe, kellele kuulub Confido meditsiinikeskus.
Üldjuhul peetakse koroonakriisi suurimaks kaotajaks turismisektorit, kuid kui võtta ette Eesti koroonaeelse aja sada kõige edukamat ettevõtet ja vaadata sisse nende majandusaruannetesse, on suurimad kaotajad hoopis tehnoloogiafirmad.
Kui massilise koroonatestimise ajal paisus Synlab Eesti käive üle 100 miljoni euro aastas, siis praegu naastakse tavapärase tegevuse juurde ning oodata on olulist käibelangust.
Haigekassal oli teisel koroonaaastal leping 36 eraettevõttega, mis tegid üle Eesti COVID-19-vastaseid vaktsineerimisi. Kes koostööks võimaluse leidis, ei pidanud pettuma, kirjutab Meditsiiniuudised.
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.