Venemaa ja Lääne vahel on ilmselt alanud külm sõda ja uus võidurelvastumine, mida on võimalik võita vaid majandussõjaga, rääkis kommunikatsiooniekspert Raul Rebane.

- Kommunikatsiooniekspert Raul Rebane.
- Foto: Raul Mee
“Kui jõuvahekorrad muutuvad selliseks, et Putin tunnetab, et tema vastas on pehmod, keda on võimalik vallutada, siis muutuvad suvalised vallutused vältimatuks. Kui ta tunnetab jõudu, et võib-olla praegu ei saaks jagu, siis ehk seda ei juhtu,” arutles Rebane. Samas lisas ta, et Putin võib väga suuresti oma hinnangutes eksida, mida on näidanud Ukraina sõda.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Analüütikud mõtlevad juba aktsiatele, mida osta siis, kui saabub Ukraina ja Venemaa vaheline relvarahu või sootuks sõja lõpp.
Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi nõustus kolmapäeval peetud telefonikõnes USA presidendi Donald Trumpiga peatama oma rünnakud Venemaa energiataristule, kui Putin samuti kokkuleppest kinni peab ning minema relvarahu läbirääkimistega ka edasi.
Vladimir Putin on suutnud kummi nimega Donald Trump oskuslikult venitada, kirjutab Äripäeva välistoimetaja Indrek Lepik.
Teisipäeval pidasid Trump ja Putin telefonikõne, milles USA surus jätkuvalt peale relvarahu ning Venemaa soovis relvamüügi peatamist. Kumbki pool täiel määral soovitud tulemust ei saanud, vahendas Bloomberg.
Kuidas muuta julge idee püsivaks edulooks? Tea Varrak on hariduse vallas teerajaja, kes koos meeskonnaga pani 30 aastat tagasi aluse Audentesele – erakoolile, mis tänaseks on kasvanud rahvusvaheliseks hariduskeskuseks. See lugu ei ole ainult kooli rajamisest, vaid ka visioonist, juhtimisest ja jätkusuutlikkusest – teemadest, mis on olulised ka ärimaailmas. Mis on olnud selle eduloo võtmetegurid ja mida saame sellest tänases muutuvas maailmas õppida?