Muuseumikvaliteediga kunsti on võimalik osta vähem kui poole iPhone’i eest, leiab investor Riivo Anton. “Ma paneks piiri 500 euro peale– sealt on kindlasti võimalik leida häid teoseid, mille järeltulijad saavad pandimajja viia.”
- Saates räägitakse, kuidas hinnata väärtuslikku kunsti ja milline on kunstiinvesteeringu tootlus. Foto: Zuma/Scanpix
Saates "Investeerimisideede universum" tuleb juttu kunsti investeerimisest. Arutame selle üle, millise tootlusega on kunsti investeerimine, kuidas sobivaid töid ja autoreid valida, millised on kunsti investeerimise põhimõtted ja anname lisaks veel ka muuseumisoovitusi.
Stuudios on Hanno Lindpere KPMGst, galerist Reigo Kuivjõgi, investor Riivo Anton ja saatejuht Hando Sinisalu.
Investeerimine kunsti: muuseumikvaliteedi saab kätte poole Iphone’i eest
Sisuturunduslikus saatesarjas “Investeerimisideede universum” võetakse igas saates ette üks valdkond või objekt, mille abil raha väärtust kasvatada. Eelnevates saadetes on juttu olnud autodest, kosmosetööstusest, tervishoiusektorist, USA ettevõtetest ja tehisarust.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
"Investeerimisideede universumi" saates teeme juttu autodest ja autodesse investeerimisest. Kas eksklusiivse auto ostmine on kulu või investeering? Milliseid mudeleid valida, kui soovida, et nende väärtus aja jooksul tõuseks?
Kas tehisaruga tegelevatesse ettevõtetesse tasub raha paigutada, arutletakse sel korral saates “Investeerimisideede universum”.
Sisuturundussaates "Investeerimisideede universum" võtame vaatluse alla Ameerika Ühendriigid. Räägime sellest, mis on USA majanduse edu alus, mis on American dream'i olemus täna ja kas ebavõrdsus Ameerikas kasvab.
Kuhu investeerida tervishoius kümme miljonit eurot 10aastase horisondiga ja mida teha, et elada kümme aastat kauem, arutatakse Äripäeva raadio värskes saates.
Maailma Kullanõukogu avaldas eelmise aasta lõpus raporti, milles lükati ümber väited, et kulla pikaajaline tootlus on võrreldav inflatsioonitempoga. Uuringust tuleb välja, et kulla hinnatõus on olnud inflatsioonitempost kaks korda kiirem ning kulla hinna peamised mõjutajad on hoopis majanduskasv ning globaalsete aktsia- ja võlakirjaturgude koguväärtus.