Tegemist on tema enda eri rahvuste rahvalaulude töötlustega, mis kõlavad nende originaalkeeltes. Kuue aasta jooksul eksootilisi paiku külastanud Sisask pani kava kokku erinevates maades kuuldud viisidest. Kaheksakeelsesse kavva kuuluvad sanskriti, hindu, setu, eesti, inglise, beniini, korea ja mongoolia keel.
"Olen välja valinud just need rahvalaulud, millel sõnum väärikam kui üksnes "leelo-leelo," räägib Sisask. "Kogu muusikaline materjal on mulle endale huvitav, kuna nõuab laulu tehniliselt kõrget taset ja on lauljale tõeliselt raskeks väljakutseks."
Mõned laulud pärinevad näiteks Mongoolia mägilaulikutelt, aga näiteks sanskriti keelse palvuse esitamiseks tuli taotleda lausa luba, et neid laulda võiks.
Neil lauludel on Sisaski sõnul ka oma energeetiline mõju kuulajale, mida tekitab laulu eriline tehnika, nimelt mitmehäälne laulmine ühe korraga, mis on tõepoolest ainulaane ja mille õppimisele Sisask on pühendanud juba poolteist aastat.
Projekti kuuluvad ka tuntud pillimehed: Robert Jürjendal (kitarr, elektroonilised kõlavärvid), Henn Rebane (akordion, parmupill), Uve Lange (bass, t?ello), Tanel Ruben (löökriistad ja elektroonilised löökriistad), Kill Kaare (löökriistad), Kristjan Jõekalda (löökriistad) ja Arno Kalbus (löökriistad). Tuuril osaleb ka üllatusesineja Saksamaalt.
Seotud lood
Turvalisse ja jätkusuutlikku ühiskonda panustav Forus on igapäevaselt abiks paljudele kaubanduskeskustele. Teiste hulgas Viru Keskusele, mis on Eesti külastatuim ostu- ja meelelahutuskeskus. Forus hoolitseb juba enam kui kümme aastat kõikide tehnosüsteemide eest, teeb elektritöid ning hooldust. Lisaks on aidanud LEED-sertifitseerimisel ja üüripindade ümberehitustöödel.