Keskerakonna 10 000. liikmeks saanud
eksmiss Liis Tappo-Treial ütles, et vanemahüvitisest võidavad peamiselt
pealinnas elavad emad, kes on laste sünnitamise ajaks teinud karjääri.
Keskerakonna ajakirjas Dirigent räägib Tappo-Treial, et riigi makstav vanemahüvitis peaks olema kõigile ühesugune. "Lapsi ei tohi lahterdada nende vanemate edukuse alusel. Pole ühegi beebi võimuses valida endale kõrgepalgalisi vanemaid," kommenteeris nelja lapse ema.
Ta lisas, et vanemahüvitis on ebaõiglane nii tudengite kui ka äsja kooli lõpetanute suhtes, kes tööl alles esimesi samme teevad. "Samuti pitsitab see pealinnast väljaspool elavaid emasid, sest maal napib kõrgepalgalisi töökohti," kommenteeris ta.
Tappo-Treial astus viis aastat tagasi ka Reformierakoda, kuid ei tundnud ennast selles seltskonnas kuigi koduselt, seisab ajakirjas. "Astusin Reformierakonda ühe tuttava mõjul, kuid seal sai kasinalt oma ideid pakkuda," selgitas Tappo-Treial.
Seotud lood
Toiduainete tööstur Kuldar Leis leiab, et
väikelapsega kojujäämine on igati positiivne.
Keskerakonna valitsetava Pirita linnaosa
vanema uus nõunik on kinnisvaraärimees Rene Treial, kelle abikaasast sai äsja
sama erakonna 10 000. liige.
Keskerakonna liikmeks astub täna Liis Tappo-Treial,
kellest saab erakonna 10 000. liige, kirjutab Eesti Päevaleht.
Valitsuskoalitsiooni esimese ühise sammuna
perepoliitikas pikendatakse vanemahüvitise maksmist lapse pooleteist aastaseks
saamiseni ehk nelja kuu võrra, kirjutas Eesti Päevaleht Online.
Tiina Käsi on nimi, mis kõlab ärimaailmas paljudele tuttavalt. Tal on juhtimises üle 25 aasta kogemust, kuid tema karjäär pole olnud lihtne ega lineaarne, vaid täis ootamatuid võimalusi ja väljakutseid, millest on sündinud väärtuslikud õppetunnid. Nordea Eesti tegevjuht, kes alustas oma karjääri rootsi keele õpetajana, on tänaseks saavutanud palju ja juhib mitmekesist ning rahvusvahelist organisatsiooni. Käsi kogemus ja oskus tasakaalustada töötulemusi ja inimlikku hoolivust teevad temast juhi, kelle teadmised ja arusaamad on väärt jagamist.