Ärilaused tänastest, kolmapäeva, 21.
veebruari lehtedest
„Kunstnikuna leian, et aumärkide andmise tava annab vähemalt ehtekunstnikele ja märgimeistritele tööd ja leiba,” kunstnik Navitrolla, Äripäev.
„Kuigi afäär seitsme vanalinna korteri puhul pole lõpuni lahti harutatud ja umbusaldushääletus skeemimeister Sepa suhtes veel toimumata, ei sega see keskerakondlikku linnavõimu sepistamast järgmisi korteritehinguid,” IRLi linnavolikogu fraktsiooni esimees Toomas Tõniste, Äripäev.
„Eesmärk on muidugi tore, kuid meie liigume praegu pigem vastassuunas, sest valitsusega, kes vähendab kulusid hariduse vallas, pole see kindlasti võimalik,” Taavi Veskimägi, IRL, viie Euroopa rikkaima riigi hulka jõudmisest, Äripäev.
„Netomaksjaks saamine on suur rõõm ja see, et härra Veskimägi hariduskulutustest aru saanud ei ole, on tema isiklik probleem, peaminister Andrus Ansip, Äripäev.
„Pensionäride suhtes on erakonnad üksmeelsed, nende hääled tuleb üles osta,” sotsioloog Ivi Proos, Eesti Päevaleht.
„Aga sai on natuke liiga vara ahjust välja võetud, võib-olla alles poole aasta pärast lähen,” saatejuht Hannes Võrno ei tea veel kindlalt, mis riiki ta välismissioonile läheb, Eesti Päevaleht.
„Niipalju, kui olen õppusi seestpoolt näinud, annab see võimaluse natuke aega linnakärast eemal ja omaette või teistsuguses keskkonnas olla,” Hannes Võrno, SL Õhtuleht.
Nad loovad Eestis firma, mis ei tee Eesti turul midagi, ja suunavad oma äritegevuse Soome turule,” Soome politsei ülemkomissar Matti Rinne soomlastest, kes on saanud Soomes ärikeelu, Eesti Päevaleht.
Autor: Mati Feldmann
Seotud lood
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.